О нас

Проект «Стоптерор» виник за сумісною ініціативою громадянських активістів (вихідців з Донбасу) та МВС, як відповідь на хаос та безчинство, що принесли на нашу територію незаконні збройні формування та Російська федерація, які нахабно вторглися в міста і села на сході країни. Поєднали свої зусилля задля підтримки територіальної цілісності та державного устрою України.

Створений в червні 2014 року, проект пов’язав активних громадян, які готові допомагати силам, що борються з терористами, сепаратистами та бандитами, і силові структури, які безпосередньо беруть участь в бойових діях. Ініціатива була розроблена, як відкритий інтернет-майданчик для візуалізації тих подій, що розгортаються на сході країни. Інформація, яка надходить від патріотично налаштованих громадян для більш ефективної роботи військових підрозділів, для допомоги військовим у виявленні місць дислокації терористів, їх вогневих позицій, оборонних укріплень, наявності та кількості техніки та особового складу терористичних формувань,перебування кадровий військових РФ, прояви сепаратизму, ймовірні теракти, збирається, обробляється та наноситься на онлайн карту.

Команда проекту отримує інформацію через усі наявні засоби зв’язку — це забезпечує швидкість обробки та оперативність передачі отриманої інформації. Кожен, хто стає свідком незаконних дій терористів, сепаратистів або злочинців може повідомити нам. Уся інформація перевіряється і надається силовим відомствам для реагування. Повідомлення з оперативною інформацією також обробляються але на онлайн карту не виносяться.

Проект є зв’язком між цивільними та представниками державних структур, щоб допомагати проводити дії з подолання та попередження незаконної терористичної, сепаратистської та іншої злочинної діяльності на території Донецької та Луганської областей.

Проект «Стоптерор» є суспільним проектом, ми надаємо можливість населенню повідомляти про злочини.

Більше року роботи допомогли напрацювати та опрацювати близько 40 тисяч повідомлень за всіма наявними категоріями. Найбільшу активність користувачі проявляють по категоріям «зрадники та диверсанти», «рух військової техніки», «вогнева точка» та «база терористів». За наявності в підтвердження інформації отримуємо фото -, відео-докази.

Одним з напрямів роботи нашої команди є моніторинг та аналіз інформації, що націлена на дискредитацію українських військових та вищого керівництва держави. Вияв інформації, яку навмисно викривляють або фальсифікують задля маніпулювання свідомістю громадян. Відстеження такого роду інформації чи відвертої дезінформації для встановлення джерела, та вчинення дій для запобігання її розширенню чи оприлюднення достовірного матеріалу для попередження маніпуляцій та провокацій з боку противника в інформаційному просторі.

За часи роботи провели не одне OSINT- розслідування для виявлення доказів присутності «російського агресора»: найманців, кадрових військових та військової техніки РФ.

Ми проводимо власні дослідження військово-політичної ситуації в зоні АТО. Відстежуємо та систематизуємо інформацію щодо незаконних збройних формувань. Слідкуємо, аналізуємо.

За рік роботи ініціативної групи проекту «Стоптерор» було прийнято та передано ЗСУ, СБУ, МВС та іншим силовим структурам більше 20 тисяч сигналів. Кожного дня отримуємо сотні повідомлень, які вимагають негайної обробки та реагування. Тісна співпраця з силовими структурами приносить результати, за які підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії були неодноразово вдячні.

Лише за умови повної взаємодії суспільства та органів правопорядку є можливість побороти будь-які явища кримінального й терористичного характеру.